O NÁS

O NÁS

 

Firma VV DESIGN spol. s r.o. je registrovaným českým výrobcem MZČR a předním dodavatelem ortopedických vložek, pantolet Hallux Valgus a podpěrných elementů chodidla.

 Program ORTOPEDIK:

Ortopedické vložky jsme vyvinuli na základě poptávky klinických ortopedů v roce 1994. Všechny výrobky byly předloženy ke klinickému ověření ortopedické kliniky II. III. a V. LFUK v Praze. Dle požadavku zákona 336/2004 sb. v plném znění. jsou pravidelně klinicky testovány. Pro velmi kladné vyhodnocení byly všechny výrobky programu ORTOPEDIK doporučeny Českou protetickou a ortopedickou společností do Číselníku VZP s částečnou úhradou.  

                K plné spokojenosti již 16.rokem dodáváme polotovary vložek ORTOPEDIK na různá protetická pracoviště v ČR a zahraničí. Toto svědčí o velmi dobré kvalitě a účinnosti vložek ORTOPEDIK. Tyto anatomické zdravotní vložky a polovložky jsou zákonem chráněné užitné vzory vyrobené z atestovaných materiálů.

                Díky parametrům speciálního svrchníno materiálu umožňují používat stejnou velikost obuvi. Tento materiál je prodyšný se schopností absorpce potu, při případném propocení či znečištění je možné vyprat a sušit při teplotě do 40C° bez narušení tvaru. Díky hlubokému lůžku paty je noha správně vedena k účinné podpěře příčné a podélné klenby nohy.

                Vložky ORTOPEDIK jsou vyráběny v metrickém číslování od č. 13 do č. 34 v úplném sortimentu dětských, dámských a pánských velikostech. Efektivně umožňují přímou pomoc 80% pacientů, trpících běžnými statickými vadami nohou, včetně diabetiků, kterým poskytují suchý tepelně izolační efekt a zajišťují měkký došlap i v běžné obuvi.

                

VĚŘÍME, ŽE NAŠE NABÍDKA PROGRAMU ORTOPEDIK VÁS ZAUJME DOBROU KVALITOU,  NÍZKOU CENOU A VČASNOU DODÁVKOU DO 3 DNŮ! VEŠKERÉ DOTAZY VÁM RÁDI ZODPOVÍME.

Používá se opensource systém OpenCart
Podpora Opencart
VV DESIGN spol. s r.o. © 2019