OBCHODNÍ PODMÍNKY

            O B CH O D N Í    P O D M Í N K Y    VELKOOBCHOD

VV DESIGN spol. s r. o.

 

Tyto závazné obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém velkobchodě firmy VV DESIGN spol. s r.o. Tyto podmínky popisují a upravují vzájemný obchodní vztah mezi prodávajícím, který provozuje tento internetový obchod, na straně dodavatele s kupujícím  (dále také zákazníkem) na straně odběratele. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky.

 

Cena zboží

Uvedené ceny v internetovém obchodě jsou konečné – včetně DPH. Pokud z nějakého důvodu nebudeme moci dodržet ceny uvedené ve Vaší objednávce budeme Vás včas informovat o této změně s žádostí odsouhlasení. Pokud kupující nevysloví z navýšením ceny svůj souhlas, zadaná objednávka se automaticky ruší.

 

Platební podmínky

Zboží lze uhradit  následujícími způsoby:

-         DOBÍRKOU – platba při převzetí zboží od dopravce (ČP). Pokud zákazník objednanou dobírku nepřevezme, budou mu v souladu se zákonem o porušení kupní smlouvy  účtovány expediční náklady, které byly vyplaceny. Informace o odběrateli mohou být zveřejněny v registru dlužníků v souladu se zákonem 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.   

-         BANKOVNÍM PŘEVODEM – u zboží přiložena faktura se splatností 10dní (dle dohody se dá splatnost prodloužit), úhrady se provádějí   

        na účet - KOMERČNÍ BANKA ČR 16501301/0100, jako VS uveďte číslo faktury.

 

Doprava a způsob úhrady objednaného zboží

            Zboží expedujeme výhradně ČP – českou poštou.

Objednané zboží do 5000,- Kč - Doporučený balíček - DOBÍRKA – 135,-Kč

Objednané zboží do 5000,- Kč - Platba na účet - Doporučený balíček – 98,-Kč

Zboží nad 5000,-Kč                  - Poštovné zdarma

 

Dodací lhůty

Veškeré objednávky z našeho E-shopu realizujeme nejpozději  do 2 pracovních dnů. V případě, že zboží nemáme skladem, budeme Vás o této skutečnosti neprodleně informovat telefonicky nebo e-mailem.

 

Ochrana osobních údajů

Internetový obchod firmy VV Design spol. s r.o. se zavazuje, že bude chránit Vámi poskytnutá data, která musela být uvedena při realizaci objednávky.

Informace o zákaznících jsou uchovány v souladu s platnými zákony české republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č,101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. VV Design spol. s r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá společnost VV Design spol. s r.o. s jejich osobními údaji výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst.6.

Osobní údaje je možno na žádost zákazníka vymazat z naší databáze.

 

Záruční podmínky

Záruční doba činí 24 měsíců od data prodeje, podle § 619. odst. 2 občanského zákoníku. Záruka se poskytuje na výrobní vady a nelze ji zaměňovat se životností výrobků, která dle charakteru a intenzity jejich používání činí jen několik měsíců. Reklamaci lze uplatnit pouze s dokladem o zakoupení a bude vyřizována ve lhůtách příslušných ustanovení občanského zákoníku a zákonu o ochraně spotřebitele v plném znění.

 

 

Používá se opensource systém OpenCart
Podpora Opencart
VV DESIGN spol. s r.o. © 2019